Един незабравим ден, изпълнен с емоции, усмивки и малко сълзи…
Професионална гимназия „Проф. д-р Асен Златаров“ изпрати своите абитуриенти от Випуск 2026 – млади хора, които преди пет години прекрачиха плахо училищния праг, а днес си тръгват пораснали, уверени и готови да поемат по своя път.
Последният училищен звънец събра ученици, учители и родители в едно тържество, изпълнено с настроение, спомени и вълнение. Смях и аплодисменти се редуваха с искрени думи на благодарност, а всеки миг напомняше колко бързо минават училищните години.
По време на церемонията бяха отличени ученици, които със своя труд, талант и активност оставиха ярка следа в живота на училището и достойно представяха гимназията в конкурси, инициативи и състезания. С особена гордост бе връчена и наградата „Златаровец 2026“.
Благодарим на учителите за търпението, подкрепата и вярата в нашите ученици. Благодарим и на работодателите-партньори, които помогнаха на младите хора да направят своите първи професионални стъпки и да превърнат знанията в умения.
Скъпи абитуриенти,
не спирайте да мечтаете, да търсите нови пътища и да вярвате в себе си. Носете с гордост името на своето училище и помнете, че тук винаги ще ви очакват с усмивка!
На добър час, Випуск 2026!